Joogaprogrammid

SaareYoga online programmid annavad võimaluse KÕIGIL, ka väljaspoolt Saaremaad, saada osaks SaareYoga unikaalsest lähenemisest joogale ja muuta oma joogapraktikat ning iseennast.

Lastejooga

Esimeses SaareYoga 3-7aastaste lastejooga programmis saab laps tutvuda joogaga, arendades keha- ja keskkonnateadlikkust, jõudu ja painduvust ning soodustades lapse üldist heaolu.

Programmis 6 videot

Programmi sisuks on videod, mida saab mugavalt kodus koos lapsega vaadata ja järgi teha. Igas videos esineb üks joogapoos, millele viimases videos ootan ka vastust, seega soovita lapsel panna hoolikalt tähele.

Joogaõpetaja tugi

Lisaks videodele saab küsimusi esitada läbi Facebook’i ja emaili teel. Vajalikud detailid saadame Teile programmiga liitumisel.
Yoga pose icon 1

19€/kuu

Lastejooga programm

SaareYoga 3-7aastaste lastejooga

Joogaprogrammid

Siin on valik pilte SaareYoga joogaprogrammide tundidest.

Korduma Kippuvad Küsimused

Vastan hea meelega kõikidele küsimustele, kuid olen siia lehele lisanud ka korduma kippivad küsimused.

Kerli Adov Minu lugu
Juhul, kui Te ei leidnud vastust küsimusele, siis kirjutage mulle ja vastan esimesel võimalusel emaili teel.
Mis on Joogaprogramm?
Joogaprogramm on ajaliselt piiritletud ja kindla läbiva teemaga programm, mille lõpuks märkad positiivseid muutuseid, olgu selleks kaotatud kilod, parem arusaamine joogast, paindlikum keha, rahulikum meel.
Miks valida SaareYoga programm?
Kõik SaareYoga online joogaprogrammid on hooaeg hooaja järel saanud täiendusi, kuna need on reaalselt päris inimeste peal läbi proovitud, ca 50-100 inimese nädalas – ja nii 6 aastat! See on andnud igale programmile teatava kogemuse, mis töötab ja mis mitte, arvestades ka kehade erinevuste laialdase ampluaaga.