Joogaõpetaja

Kerli Adov

SaareYoga on õnnistanud mind õpetajana võimalusega praktiseerida ca 100 joogalisega (vanuses 3-60+) nädalas, töötades välja üle 5 aasta JOOGAPROGRAMME, mis toovad need positiivsed muutused, millest oled alati unistanud.

Minu lugu

Ma olen alati tahtnud joogaõpetajaks saada. 14 aastasena arvasin, et pean selleks minema Indiasse, aga tähed joondusid ja minu esimene 200h joogaõpetaja koolitus toimus kilomeeter lapsepõlve kodust Pühajärvel.

Koolitusel lubasin endale ja teistele, et ei hakka eluseeski kohe õpetama, vaid võtan 10 aastat praktiseerimiseks. Ma alustasin õpetamisega nädal pärast tunnistuse saamist.

Üsna pea oli mul joogatunnid igal päeval ja nii on see olnud juba üle 5 aasta. Ja ma olen selle eest lõpmata tänulik, sest muidu ei oleks mul neid teadmisi, mis mul on täna.

SaareYogid

Ma pean SaareYoga kogukonda, keda hellitavalt kutsun ka SaareYogideks, oma perekonnaks, sõpradeks, õpetajateks.

Julgen hullumeelselt väita, et 98% joogaõpetaja teadmistest pärinevad just SaareYogidelt. 1% olen saanud joogaõpetajate koolitustelt (mis koosneb olulistest teadmistest, aga millele annavad väärtuse need, kellega koos praktiseerin – ehk SaareYogid) ja 1% oma praktikast.

Minu keha on vaid 1 keha miljonist, aga SaareYoga on andnud mulle võimaluse praktiseerida, katsetada, eksperimenteerida ca 100 erineva kehaga nädalas. Ja kes on SaareYoga tunnis käinud, teavad, et tunni ajal hoian ja loon ruumi, kus lihtsalt olla ja muutuda, ja minu kullipilk on nõnda töös, et märkan kõike.

Yoga pose icon 1

Klientide Tagasiside

Alates 2015. aastast on SaareYoga loonud muljeltavaldava jooga-kogukonna:
rühmatunnilistest eratunnilisteni, retriidilistest online-SaareYogideni.
testimonial ketlyn 1
5 star rating

Ketlyn Annok

"Mul on nii hea meel, et end kokku võtain ja 1,5 aastat tagasi otsustasin oma mugavustsoonist väljuda. PARIM OTSUS EALES."

testimonial kristi 1
5 star rating

Kristi Kaljuste

"SaareYoga on andnud mulle enesekindlust ja julgust olla oma kehas mina ise."

testimonial anna maria 1
5 star rating

Anna-Maria Tuuling

"Joogakeha on minu kehast teinud parema versiooni."